ΑΔΙΚΗ ΗΤΤΑ

Η ομάδα μας  απέναντι στον Τηλυκράτη Λευκάδας στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος στάθηκε άτυχη και έχασε με 0-2

Σε ένα παιχνίδι που για 58′ λεπτά η ομάδα μας έχανε την μια ευκαιρία πίσω από την άλλη , είχε την κατοχή της μπάλας και δεν επέτρεπε στην αντίπαλο ομάδα να δημιουργήσει φάσεις, δέχθηκε το γκολ που άλλαξε ολη την ροή του αγώνα

Χαρακτηριστικές ευκαιρίες χάθηκαν στο πρώτο ημίχρονο απο τους Γκέγκα, Χριστακόπουλο και το κάθετο δοκάρι απο τον Παρχαρίδη στο 55′ λεπτό.

Οι παίκτες της ομάδας μας προσπάθησαν να ισοφαρίσουν το σκορ αλλά σε μια αντεπίθεση στο 82′ λεπτό δέχθηκε και το 0-2

Χαρακτηριστικό της ατυχίας που είχε σήμερα η ομάδα μας ήταν και το πέναλτι πού έχασε στο 90′ λεπτό με τον Παππά.